Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №17 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Гоцківській Л.П., Гоцківському О.О., Гоцківській Д.О.

16 Грудень 2022

Рішення №17 від 16.12.2022 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність Гоцківській Л.П., Гоцківському О.О., Гоцківській Д.О.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять сьома сесія

Восьмого скликання

16.12.2022р.

№17

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою передачі у спільну сумісну власність Гоцківській Л.П., Гоцківському О.О., Гоцківській Д.О.

Розглянувши заяву громадян Гоцківської Лілії Петрівни жительки м. Житомир вул. ХХХХХХХХ, ХХХХ, кв. ХХХ, іден. номер ХХХХХХХХХХ, Гоцківського Олександра Олександровича жителя м. Андрушівка вул. ХХХХХХХ, ХХ іден. номер ХХХХХХХХХХ, Гоцківської Дарини Олександрівни жительки м. Житомир вул. ХХХХХХХХ, ХХХХ, кв. ХХХ, іден. номер ХХХХХХХХХХ про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у спільну сумісну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10 га в м. Андрушівка вул. ХХХХХХ,Х, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-2100131332022 від 14.06.2022року, рекомендації постійної комісій та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 89, 118, 121, 126, пп.5 п.27 Перехідних Положень Земельного кодексу України, Законом України «Про державний земельний кадастр», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Гоцківській Лілії Петрівні, Гоцківському Олександру Олександровичу, Гоцківській Дарині Олександрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Андрушівка вул. ХХХХХХ, Х загальною площею 0,10 га.
  2. Передати Гоцківській Лілії Петрівні, Гоцківському Олександру Олександровичу, Гоцківській Дарині Олександрівні у спільну сумісну власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10га, кадастровий номер 1820310100:ХХ:ХХХ:ХХХХ.
  3. Громадянам Гоцківській Лілії Петрівні, Гоцківському Олександру Олександровичу, Гоцківській Дарині Олександрівні провести оформлення речового права на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА