Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №167 від 21.06.2024 р. Про моніторинг надання та оцінки якості соціальних послуг в Андрушівській міській територіальній громаді.

21 Червень 2024

Рішення №167 від 21.06.2024 р. Про моніторинг надання та оцінки якості соціальних послуг в Андрушівській міській територіальній громаді.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  21 червня 2024 р.                                                                                          № 167

Про моніторинг надання та оцінки якості соціальних послуг в Андрушівській міській територіальній громаді

Керуючись статтями 34, 40 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 449 «Про затвердження порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», заслухавши інформацію начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету Скрицької Н.М., з метою забезпечення жителів громади якісними соціальними послугами, що відповідають їх потребам, планування роботи з розвитку системи надання соціальних послуг, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш УЄ :

1. Інформацію начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету Наталії СКРИЦЬКОЇ про моніторинг надання та оцінки якості соціальних послуг в Андрушівській міській територіальній громаді взяти до відома.

2. Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Андрушівської  міської ради» впроваджувати заходи з покращення якості надання соціальних послуг Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Андрушівської  міської ради», які зазначені в звіті про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» в 2024 році.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                         Галина БІЛЕЦЬКА

Додаток 1