Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №166 від 05.06.2024 р. Про представлення інтересів дитини залишеної без батьківського піклування Рудюка І.О.

05 Червень 2024

Рішення №166 від 05.06.2024 р. Про представлення інтересів дитини залишеної без батьківського піклування Рудюка І.О.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 05 червня 2024 р.                                                                                        № 166

Про представлення інтересів дитини залишеної без батьківського піклування Рудюка І.О.

 Відповідно до ст. 242 Цивільного Кодексу України, ч. 4 ст. 143 Сімейного  Кодексу України, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 5, 6 Закону України «Про охорону дитинства» на виконання  Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дітей», розглянувши подання служби у справах дітей Андрушівської міської ради про представлення інтересів дитини, залишеної без батьківського піклування Рудюка Івана Олексійовича, 10 травня 2024 року народження в зв’язку з тим, що його мати, Рудюк Галина Олексіївна відмовилася забрати дитину з пологового будинку (акт закладу охорони здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, яку батьки (матір або батько), інші родичі або законний представник відмовилися забрати з пологового будинку, іншого закладу охорони здоров’я), батько дитини, Рудюк Олексій Олексійович, записаний відповідно до частини другої ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 сімейного кодексу України №00045254794 виданий 29.05.2024 Бердичівським відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Бердичівському районі Житомирської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), з метою захисту законних прав та інтересів дитини

В И Р І Ш У Є:

1. Доручити Малинівській Оксані Анатоліївні, начальнику служби у справах дітей Андрушівської міської ради, представляти інтереси малолітньої  дитини, залишеної без батьківського піклування Рудюка Івана Олексійовича,   10 травня 2024 року народження до часу призначення дитині законного представника.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Секретар ради                                                                          Ольга ПРОКОПЕНКО