Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №162 від 17.06.2021 р. Про надання дозволу на приватизацію житлового будинку

17 Червень 2021

Рішення №162 від 17.06.2021 р. Про надання дозволу на приватизацію житлового будинку

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17 червня 2021 р.

№162

Про надання дозволу на приватизацію житлового будинку

Відповідно до статей 30, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 357 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»,  Наказом Міністерства з питань житлово – комунального господарства України № 396 від 16.12.2009р., зареєстрованого в Мінюсті України 29.01.2010р за № 109/17404, розглянувши заяву Сафонюка Василя Григоровича,  про надання дозволу на приватизацію житлового будинку, який перебуває у комунальній власності Андрушівської міської територіальної громади в якому він зареєстрований та постійно проживає, враховуючи те, що до заяви не подано повний пакет документів, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Відмовити Сафонюку Василю Григоровичу у приватизації будинку комунальної форми власності, який знаходяться за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Міньківці, вул. ——-, — у спільну часткову власність.
  2. При усуненні недоліків Сафонюк Василь Григорович має право повторно звернутись із заявою про приватизацію будинку у якому він проживає із своєю сім’єю.
  3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА