Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №161 від 24.05.2024 р. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П. та П.І.П.

24 Травень 2024

Рішення №161 від 24.05.2024 р. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, П.І.П. та П.І.П.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  24 травня 2024 р.                                                                                          № 161

Про надання статусу дитини, яка

постраждала внаслідок воєнних

дій та збройних конфліктів,

П.І.П. та П.І.П.

            Керуючись підпунктом 4 пункту “б” частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», пунктами 3, 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 р. №268 «Про затвердження порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (зі змінами), розглянувши заяву Ращук Марини Анатоліївни, ХХХХХ р.н., що проживає за адресою м. ХХХХХ, вул. ХХХХХ, рішення комісії з питань захисту прав дитини при  виконавчому комітеті Андрушівської міської ради від 15.05.2024 р. протокол №8 про надання її малолітнім дітям П.І.П, ХХХХ р.н. та П.І.П, ХХХХ р.н. статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що діти зазнали психологічного насильства, вивчивши надані документи, довідки управління соціального захисту населення Бердичівської РДА Житомирської обл. від 01.11.2022 року №1801-5002288281 та №1801-5002288404 «Про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи», висновок оцінки потреб КУ «ЦНСП АМР» від 10.04.2024 р., виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

  1. Надати П.І.П, ХХХХ року народження (свідоцтво про народження серії ХХ №ХХХХ, видане відділом державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Чаплинського районного управління юстиції у Херсонській області) та П.І.П, ХХХХ року народження (свідоцтво про народження серії ХХ №ХХХХ, видане виконавчим комітетом Балтазарівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області), які проживають в м. ХХХХ, вул. ХХХХХ, статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що діти зазнали психологічного насильства.
  • Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                                 Галина БІЛЕЦЬКА