Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №161 від 17.06.2021 р. Про взяття на квартирний облік

17 Червень 2021

Рішення №161 від 17.06.2021 р. Про взяття на квартирний облік

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17 червня 2021 р.

№161

Про взяття на квартирний облік

Відповідно до Житлового кодексу Української РСР, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.33 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», керуючись  пп.3 п.46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  постановою Кабінету Міністрів№522 від 26.05.2021 р. «Про внесення змін до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682», постановою Кабінетів Міністрів від 11.03.2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», розглянувши заяву —-, —- року народження, з числа осіб позбавлених батьківського піклування, у якого відсутнє житло на праві власності та на  праві користування, згідно протоколу комісії з житлових питань від 16.05.2021 року № 1 , виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Взяти на квартирний облік гр.——- року народження, з числа осіб позбавлені батьківського піклування, на позачергову чергу під № 25, склад сім’ї одна особа.
  2. Відповідальній особі за веденням квартирного обліку у виконавчому комітеті Андрушівської міської ради, головному спеціалісту відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату міської ради та її виконавчого комітету Самборській Анні Олегівні внести до списку особу, яка користується правом позачергового одержання жилих приміщень на відповідній території Андрушівської міської  ради та завести облікову справу і направити інформацію про взяття на квартирний облік до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА