Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №16 від 27.10.2023 р. Про внесення змін до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 02.12.2020 №6 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради» (зі змінами)

27 Жовтень 2023

Рішення №16 від 27.10.2023 р. Про внесення змін до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 02.12.2020 №6 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради» (зі змінами)

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять восьма сесія                                                             Восьмого скликання

27.10.2023                                                                                                    №16

Про внесення змін до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 02.12.2020 №6 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради» (зі змінами)

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 26, пункту 5 частини четвертої статті 42, частини першої статті 51, частини першої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію міського голови Галини БІЛЕЦЬКОЇ щодо необхідності внесення змін до персонального складу виконавчого комітету, рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШУЄ:

          1. Внести зміни до рішення першої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 02.122020 №6 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету міської ради» (зі змінами), а саме:

          1) Вивести з персонального складу виконавчого комітету міської ради БАЛЮК Альону Миколаївну, МАТВІЄНКО Оксану Юріївну та КОМІНАРЦЯ Антона Олександровича;

          2) Ввести до персонального складу виконавчого комітету міської ради СКРИЦЬКУ Наталію Миколаївну, ГРИНЕВИЧ Марію Сергіївну та ХОРОВУ Надію Володимирівну.

          2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, запобіганню корупції, депутатської етики та місцевого самоврядування (Олександр САВЕНКО) та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Святослава МИХАЙЛОВСЬКОГО.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА