Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №16 від 24.02.2023 р. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності Андрушівської міської територіальної громади майна ДП «Коростишівський спиртовий комбінат»

24 Лютий 2023

Рішення №16 від 24.02.2023 р. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності Андрушівської міської територіальної громади майна ДП «Коростишівський спиртовий комбінат»

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                                          Восьмого скликання

24.02.2023                                                                                                        №16

Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності Андрушівської міської територіальної громади майна ДП «Коростишівський спиртовий  комбінат»

            Відповідно до статті 329 Цивільного кодексу України, статей 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи лист Міністерства економіки України від 16.01.2023 та рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШУЄ:

         1.Надати згоду на безоплатне прийняття з державної власності до комунальної власності Андрушівської міської територіальної громади майно державного підприємства «Коростишівський спиртовий комбінат» з подальшим використання за цільовим призначенням та без відчуження у приватну власність (Додаток1).                                                                                                                    2.Майно вказане у додатку 1 до пункту 1 рішення використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність.                            3.Утворити комісію з питань безоплатної передачі з державної власності до комунальної власності Андрушівської міської територіальної громади майна зазначеного в п.1 цього рішення та затвердити її склад (Додаток 2).                          4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради        Горкуна В.І.

Міський голова                                                                          Галина БІЛЕЦЬКА


Повний текст додатків доступний в оригіналі документу за посиланням вище.