Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №155 від 17.06.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

17 Червень 2021

Рішення №155 від 17.06.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 17 червня 2021 р.

№155

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Керуючись ст. 328, ст. 381 ЦК України, ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26-3Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна затвердженого ПКМ України від 27 березня 2019 р. № 367, розглянувши заяву гр. Цимбалюк Антоніни Оксенівни від 25.05.2021 року про зміну адреси житлового будинку за номером —на — по вул. ——–  у селі Волосів Бердичівського району Житомирської області, технічний паспорт на садибний (індивідуальний) житловий будинок під номером —-, по вул.—— у селі Волосів, враховуючи той факт, що гр. Цимбалюк А.О. побудувала жилий будинок з господарськими будівлями у 1991 році на власній земельній ділянці (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності – РНОНМ ——–), з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна по вул. Житомирській у селі Волосів, Бердичівського району, Житомирської області, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Змінити адресу об’єкта нерухомого майна (житлового будинку) який належить гр. Цимбалюк Антоніні Оксенівні, а саме: реквізит адреси номер будинку — (——) замінити на номер будинку —- (——–А) по вул. Житомирській, село Волосів, Бердичівського району, Житомирської області.
  2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити внесення інформації про зміну реквізиту адреси об’єкта нерухомого майна до реєстру адрес, та направити копію даного рішення до відділу реєстру виборців Бердичівської РДА.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА