Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 30.11.2023 р. Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в с.Любимівка Бердичівського р-ну Житомирської обл.

30 Листопад 2023

Рішення №15 від 30.11.2023 р. Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в с.Любимівка Бердичівського р-ну Житомирської обл.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцять дев’ята сесія                                                           Восьмого скликання

30.11.2023                                                                                                                                                         №15     

Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в с.Любимівка Бердичівського р-ну Житомирської обл.  

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про присвоєння юридичним особам та обʼєктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №2102-1Х, Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, з метою зменшення інформаційного та культурологічного впливу московського наративу на світогляд жителів Андрушівської міської територіальної громади, створення передумов для унеможливлення агітаційно-пропагандистської діяльності вороже налаштованих до України осіб, деколонізації топоніміки громади, враховуючи лист Українського інституту національної пам’яті №1290/2.2-08-23 від 22.08.2023, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Провести громадське обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна у селі Любимівка Бердичівського району Житомирської області у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Андрушівської міської ради.

2. Запропонувати перейменувати вулицю Гагаріна у селі Любимівка Бердичівського району Житомирської області  на вулицю Захисників України (з 2014 року наші воїни мужньо, ціною власного життя боронять кордони України від російського вторгнення).

3. Визначити уповноваженим виконавчим органом з підготовки громадського обговорення – відділ комунальної власності, містобудування та архітектури Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету.

4. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури Андрушівської міської ради:

          4.1. До 15.12.2023 оприлюднити інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці, назва якої пов’язана з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами) із пропозиціями та обґрунтуванням  щодо їх перейменування.

          4.2. До 15.01.2024 із залученням працівників відділу інформаційних технологій та інформації Андрушівської міської ради здійснити в електронній формі збір пропозицій щодо перейменування вулиці, назва якої пов’язана з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами).

          4.3. До 12.02.2024 провести рейтингове електронне голосування щодо запропонованої назви вулиці, назва якої пов’язана з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на офіційному веб-сайті Андрушівської міської ради, узагальнити та оприлюднити його результати.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро РУДЮК) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                         Галина БІЛЕЦЬКА