Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 29.01.2021 р. Про затвердження Порядку встановлення пам’ятних знаків на території Андрушівської міської ради.

29 Січень 2021

Рішення №15 від 29.01.2021 р. Про затвердження Порядку встановлення пам’ятних знаків на території Андрушівської міської ради.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Четверта сесія Восьмого скликання

29.01.2021 №15

Про затвердження Порядку встановлення пам’ятних знаків на території Андрушівської міської ради

Відповідно до Закону України від 08.06.2000 №1805-ІІІ «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про культуру» ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 № 1181 «Деякі питання спорудження (створення пам’ятників і монументів)», Наказу державного комітету України з будівництва та архітектури, Міністерства культури і мистецтв України «Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, депутатської етики та місцевого самоврядування, з метою упорядкування та регламентації процедури встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Андрушівської міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок встановлення пам’ятних знаків на території Андрушівської міської ради  (додається).
  2. Організаційне виконання рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.
  3. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури Андрушівської міської ради (Комінарець А.О.) розробити Положення про конкурс на кращу проектну пропозицію щодо памʼятника.
  4. Контроль  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА


Додаток до рішення четвертої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання від 29.01.2021 №15 — Порядок встановлення пам’ятних знаків на території Андрушівської міської ради