Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №15 від 26.01.2024 р. Про припинення права оренди на земельну ділянку Орищук І.М.

26 Січень 2024

Рішення №15 від 26.01.2024 р. Про припинення права оренди на земельну ділянку Орищук І.М.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок перша сесія                                                                             Восьмого скликання

26.01.2024                                                                                                                                   №15

Про припинення права оренди на 

земельну ділянку Орищук І.М.

          Розглянувши заяву громадянки Орищук Інни Миколаївни, жительки с.Гальчин, вул.—–, іден.номер —- про припинення права оренди на земельну ділянку для городництва загальною площею 0,0164 га в м.Андрушівка, вул.—-), враховуючи рекомендації постійної комісії та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України, ст.31 Закону України «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Припинити право оренди громадянці Орищук Інні Миколаївні на земельну ділянку загальною площею 0,0164 га в м.Андрушівка, вул.—- згідно добровільної відмови.

2. Громадянці Орищук Інні Миколаївні провести зняття з державної реєстрації договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,0164 га для городництва, кадастровий номер —-, право оренди реєстраційний №46043821 від 28.12.2021 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Петро Рудюк) та секретаря ради Ольгу Прокопенко.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА