Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №146 від 21.05.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

21 Травень 2021

Рішення №146 від 21.05.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2021 р.

№146

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Керуючись ст. 328, ст. 381 ЦК України, ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26-3Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна затвердженого ПКМ України від 27 березня 2019 р. № 367, розглянувши заяву гр. Яковчука Миколи Томашовича від 21.05.2021 року про зміну адреси житлового будинку за номером — на — по вул. ——— (——-) у місті Андрушівка Бердичівського району Житомирської області, технічний паспорт на садибний (індивідуальний) житловий будинок під номером —, по вул. ——- (тепер ——) у місті Андрушівка, враховуючи той факт, що гр. Яковчук Микола Томашович згідно договору купівлі-продажу купив жилий будинок з господарськими будівлями у 1984 році під номером —-, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна по вул. Дмитрівській у місті Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Змінити адресу об’єкта нерухомого майна (житлового будинку) який належить гр. Яковчуку Миколі Томашовичу, а саме: реквізит адреси номер будинку — (——–) замінити на номер будинку —- (——–) по вул. Дмитрівській, місто Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області.
  2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити внесення інформації про зміну реквізиту адреси об’єкта нерухомого майна до реєстру адрес, та направити копію даного рішення до відділу реєстру виборців Бердичівської РДА.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА