Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №145 від 21.05.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

21 Травень 2021

Рішення №145 від 21.05.2021 р. Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 травня 2021 р.

№145

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна

Керуючись ст.ст. 325, 328, 331 ЦК України, ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26-3Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, тимчасовим порядком реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна затвердженого ПКМ України від 27 березня 2019 р. № 367, розглянувши заяву гр. Горкуна Олега Павловича від 19.05.2021 року про зміну адреси незавершеного житлового будинку за номером 20 на 20-Б по вул. Зазулінського у місті Андрушівка Бердичівського району Житомирської області, технічний паспорт на незавершений житловий будинок під номером 20-Б, по вул. Зазулінського у місті Андрушівка, враховуючи той факт, що гр. Горкун Олег Павлович згідно договору купівлі-продажу від 23.01.2004 року купив незакінчений будівництвом 30 квартирний жилий будинок, з метою упорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна по вул. Зазулінського у місті Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Змінити адресу об’єкта будівництва (житлового будинку) який належить гр. Горкуну Олегу Павловичу, а саме: реквізит адреси номер будинку 20 (двадцять) замінити на номер будинку 20-Б (двадцять-Б) по вул. Зазулінського, місто Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області.
  2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури (Комінарець А.О.) забезпечити внесення інформації про зміну реквізиту адреси об’єкта нерухомого майна до реєстру адрес.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА