Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №14 від 26.02.2021 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Макаревич Г.Я.

26 Липень 2022

Рішення №14 від 26.02.2021 р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Макаревич Г.Я.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія

Восьмого скликання

29.07.2022

№14

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Макаревич Г.Я.

Розглянувши заяву громадянки Макаревич Галини Яківни, жительки м.Андрушівка, вул.——–, іден. номер ——– про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10 га в м.Андрушівка, вул.Житомирська, 52, враховуючи витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3200831922022 від 08.07.2022 року, керуючись ст.ст.12, 93, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про державний земельний кадастр», «Про оренду землі», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Макаревич Галині Яківні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Андрушівка, вул.Житомирська, 52, загальною площею 0,10 га.
  2. Передати громадянці Макаревич Галині Яківні в оренду терміном на 5 (п’ять) років земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 0,10 га, кадастровий номер 1820310100:01:022:0088.
  3. Орендну плату за використання земельної ділянки встановити в розмірі 3 (три) відсотки нормативної грошової оцінки.
  4. Громадянці Макаревич Галині Яківні протягом місяця провести оформлення права оренди на дану земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та секретаря ради Прокопенко О.В.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА