Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №138 від 23.04.2024 р.  Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об’єкту малої приватизації – громадський будинок з господарськими будівлями загальною площею 179,2 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Київська, 88, м.Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області.

23 Квітень 2024

Рішення №138 від 23.04.2024 р.  Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні об’єкту малої приватизації – громадський будинок з господарськими будівлями загальною площею 179,2 кв.м., що знаходиться за адресою: вул.Київська, 88, м.Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

23 квітня 2024 року                                                                                           № 138

Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення продажу на аукціоні обєкта малої приватизації громадський будинок з господарськими будівлями вул. Київська, 88,  м. Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області

Керуючись п.30 ст. 26, ст. 31 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 432, заслухавши протокол  від 17.04.2024 року № 1 аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Андрушівської міської ради про необхідність затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації – громадського будинку з господарськими будівлями загальною площею 179,2 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Київська, 88, м. Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області та інформаційного повідомлення, у зв’язку з проведенням електронних торгів, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Затвердити умови продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності – громадського будинку з господарськими будівлями загальною площею 179,2 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Київська, 88, м.Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області, додаток 1.

2. Затвердити текст інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності  – громадського будинку з господарськими будівлями загальною площею 179,2 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Київська, 88, м.Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області, додаток 2.

3. Відділу комунальної власності,  містобудування та архітектури апарату Андрушівської міської ради не пізніше ніж через три робочих дні опублікувати інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності – громадського будинку з господарськими будівлями загальною площею 179,2 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Київська, 88, м. Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області на офіційному сайті Андрушівської міської ради та в електронній торговій системі.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського   голови   з   питань   діяльності  виконавчих  органів  ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА

Додаток 1

Додаток 2