Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №123 від 19.04.2024 р. Про виведення із дитячого будинку сімейного типу ПІП та ПІП особи з числа дітей-сиріт, ПІП.

19 Квітень 2024

Рішення №123 від 19.04.2024 р. Про виведення із дитячого будинку сімейного типу ПІП та ПІП особи з числа дітей-сиріт, ПІП.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від  19  квітня 2024 р.                                                                                    № 123

Про виведення із дитячого будинку сімейного типу П.І.П. та П.І.П. особи з числа дітей-сиріт, П.І.П.

На виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», розглянувши заяви батьків-вихователів П.І.П. і П.І.П., та дитини-вихованця П.І.П., жителів м. ХХХХ, вул. ХХХХХ, про виведення з дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей-сиріт, П.І.П., ХХХХ року народження, у зв’язку з тим, що вона закінчила навчання у Коростишівському професійному аграрному ліцеї ТВСВ м. Андрушівка Житомирської області, лист служби у справах  дітей від 05.04.2024 № 168, виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є:

  1. Вивести 19 квітня 2024 року з дитячого будинку сімейного типу П.І.П. та П.І.П., особу з числа дітей-сиріт, П.І.П., ХХХХ року народження.
  • Визнати таким, що втратив чинність договір від 11 червня 2022 року       №1 «Про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу» в частині щодо здійснення батьками-вихователями захисту прав та інтересів П.І.П.
  • Рекомендувати КУ «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради» (Нілі ПОДІК) припинити здійснення соціального супроводу      П.І.П. 
  • Рекомендувати Управлінню соціального захисту населення Бердичівської районної державної адміністрації припинити виплату державної соціальної допомоги на утримання дитини-вихованця П.І.П.
  •  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                           Галина БІЛЕЦЬКА