Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №12 від 30.05.2024 р. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради  за 1 квартал 2024 року.

30 Травень 2024

Рішення №12 від 30.05.2024 р. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради  за 1 квартал 2024 року.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок шоста сесія                                                                     Восьмого скликання

30.05.2024                                                                                                №12

Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради за І квартал 2024 року

Керуючись ст.ст.26. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.78 Господарського кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», розглянувши представлений Комунальним підприємством «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради звіт про виконання фінансового плану підприємства за І квартал 2024 року та пояснювальну записку до нього, враховуючи лист та рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану за І квартал 2024 року Комунальним підприємством «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської міської ради, що додається.

         2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Дмитро ТКАЧЕНКО) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                     Галина БІЛЕЦЬКА