Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №12 від 17.03.2022 р. Про легітимність Андрушівської міської ради восьмого скликання

17 Березень 2022

Рішення №12 від 17.03.2022 р. Про легітимність Андрушівської міської ради восьмого скликання

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцята сесія

Восьмого скликання        

17.03.2022

№12

Про легітимність Андрушівської міської ради восьмого скликання

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою збереження територіальної цілісності нашої держави та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань  комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. На території Андрушівської міської територіальної громади єдиним легітимним представницьким органом місцевого самоврядування являється Андрушівська міська рада у сформованому відповідно до діючого законодавства України складі.
  2. Зміна статусу Житомирської області, Андрушівської міської територіальної громади та самопроголошені  під тиском органи управління на території громади є нелегітимними.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, правопорядку, запобiгання корупцiї, депутатської етики та місцевого самоврядування  (Савенко О.Ю.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА