Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №11 від 06.01.2023 р. Про надання дозволу на кронування зелених насаджень

06 Січень 2023

Рішення №11 від 06.01.2023 р. Про надання дозволу на кронування зелених насаджень

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 06 січня 2023 р.

№11

Про надання дозволу на кронування зелених насаджень

Керуючись ст. 33, ст. 40, ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р.  № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, Положенням з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Андрушівської міської ради затвердженого розпорядженням міського голови Андрушівської міської ради від 25 березня 2021 р. №49-ОД та розглянувши акт обстеження зелених насаджень, виконком Андрушівської міської ради

ВИРІШУЄ:

  1. Надати дозвіл на кронування зелених насаджень у загальній кількості 19(дев’ятнадцять) дерев, а саме:
    1. Відповідно до Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 05 січня 2023 року № 74  провести кронування дерев в кількості 19(дев’ятнадцять) одиниць, а саме: 19-кленів у зв’язку з їх незадовільним станом (аварійні та фаутні) у м. Андрушівка, вул. Ярослава Мудрого,2
  2. Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату Андрушівської міської ради та її виконавчого комітету підготовити ордер на видалення зелених насаджень.
  3. Видалені дерева використати, як дрова,  для  потреб  бюджетних установ міської територіальної громади. 
  4. Організацію проведення робіт з видалення зелених насаджень покласти на КП АМР «КОМСЕРВІС» .
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови міської ради з питань діяльності органів виконавчої влади Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА