Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №108 від 22.03.2024 р. Про визначення виконавця послуг по здійсненню операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади.

22 Березень 2024

Рішення №108 від 22.03.2024 р. Про визначення виконавця послуг по здійсненню операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 березня  2024 р.                                                                                     № 108

Про визначення виконавця послуг по здійсненню операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади

Відповідно до підпункту 23 пункту “а” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про управління відходами», постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 року за № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів» та за результатами проведеного конкурсу на визначення виконавця послуг по здійсненню операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Андрушівської міської територіальної громади, з метою впорядкування та своєчасного і належного надання якісних послуг з вивезення побутових відходів мешканцям Андрушівської міської територіальної громади виконавчий комітет Андрушівської міської ради 

   В И Р І Ш У Є:

1. Затвердити Протокол засідання конкурсної комісії щодо визначення виконавця послуг зі здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади від 18.03.2024 року № 1, додається.

2. Визначити комунальне підприємство Андрушівської міської ради «КОМСЕРВІС» виконавцем послуг із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Андрушівської міської територіальної громади, терміном на 12 місяців.

3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                         Галина БІЛЕЦЬКА

Додаток 1