Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №108 від 01.10.2021 р. Про делегування функцій замовника

01 Жовтень 2021

Рішення №108 від 01.10.2021 р. Про делегування функцій замовника

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія

Восьмого скликання

01.10.2021

№108

Про делегування функцій замовника

Керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік»,  постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 № 1085 «Про затвердження Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Делегувати функції замовника від Андрушівської міської ради до департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги вул. Обсерваторна в с.Гальчин Житомирської області».
  2. Андрушівській міській раді (міський голова – Білецька Г.І.) передати по акту приймання-передачі департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації (Хоменко І.В.) проектно-кошторисну документацію та експертний звіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Горкуна В.І.

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА