Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №103 від 22.03.2024 р. Про взяття на квартирний облік Закабулу М.А.

22 Березень 2024

Рішення №103 від 22.03.2024 р. Про взяття на квартирний облік Закабулу М.А.

Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 березня 2024 р.                                                                                       №  103

Про взяття на квартирний облік

Відповідно до підпункту 2 пункту “а” статті 30, статті 40 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 36, 39 Житлового Кодексу України, пунктами 13,15 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, постановою Кабінету Міністрів №522 від 26.05.2021 р. «Про внесення змін до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, постановою Кабінетів Міністрів від 11.03.2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», розглянувши заяву Закабули Максима Анатолійовича, враховуючи рішення громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради (протокол від 07.03.2024 року № 40), виконавчий комітет Андрушівської міської ради

В И Р І Ш У Є: 

1.Взяти на квартирний облік гр. Закабулу Максима Анатолійовича ХХХХ року народження, склад сім’ї  3 особи  на загальну чергу № 20.

2. Відповідальній особі за веденням квартирного обліку у виконавчому комітеті Андрушівської міської ради, головному спеціалісту відділу комунальної власності, містобудування та архітектури апарату міської ради та її виконавчого комітету Самборській Анні Олегівні внести до списку особу, на загальну чергу для одержання жилих приміщень на відповідній території Андрушівської міської  ради та завести облікову справу і направити інформацію про взяття на квартирний облік до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та не пізніше семи робочих днів від дня прийняття даного рішення направити письмове повідомлення заявникові відповідно до законодавства.

3. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира ГОРКУНА.

Міський голова                                                                            Галина БІЛЕЦЬКА