Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №10 від 30.05.2024 р. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2024 рік.

30 Травень 2024

Рішення №10 від 30.05.2024 р. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2024 рік.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Сорок шоста сесія                                                                   Восьмого скликання

30.05.2024                                                                                                 №10

Про внесення змін до фінансового

плану КНП «Андрушівська міська лікарня»

Андрушівської міської ради на 2024 рік

Керуючись ст.ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст.78 Господарського Кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», Порядком складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Андрушівської міської ради, з метою приведення у відповідність показників фінансового плану, підвищення ефективності роботи КНП «Андрушівська міська лікарня»  Андрушівської міської ради, враховуючи лист КНП «Андрушівська міська лікарня»  Андрушівської міської ради від 10.05.2024 №335 та рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, міська рада

ВИРІШУЄ:

  1. Внести зміни до фінансового плану КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради на 2024 рік, що додаються.   
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Дмитро ТКАЧЕНКО) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія ДЕМЧЕНКА.

Міський голова                                                                        Галина БІЛЕЦЬКА

Додаток 1

Додаток 3