Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Рішення №10 від 17.03.2022 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Зорнік Л.І.

17 Березень 2022

Рішення №10 від 17.03.2022 р. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Зорнік Л.І.

Оригінальний файл з текстом рішення: Завантажити текст

Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст


АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцята сесія

Восьмого скликання

17.03.2022

№10        

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність Зорнік Л.І.

Розглянувши заяву громадянки Зорнік Лідії Іванівни, жительки м.Андрушівка, вул.——-, іден. номер ——– про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,02 га в м.Андрушівка, вул.——–, враховуючи рекомендації постійної комісії, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 22, 118, 121 Земельного кодексу України, ст.ст.19, 50 Закону України «Про землеустрій», міська рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянці Зорнік Лідії Іванівні дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,02 га в м.Андрушівка, вул.——- із земель запасу Андрушівської міської ради.
  2. Громадянці Зорнік Лідії Іванівні замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно чинного законодавства.
  3. Термін дії рішення – 6 (шість) місяців.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин (Рудюк П.М.).

Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА