Рішення №119 від 26.04.2021 р. Про надання одноразової допомоги
Оригінальний файл з текстом рішення виконкому: Завантажити текст
АНДРУШІВСЬКА МІСЬКА РАДА
БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 26 квітня 2021 р.
№119
Про надання одноразової допомоги
На виконання ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівської міської ради на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Андрушівської міської ради на другій сесії восьмого скликання від 23.12.2020 року № 16, Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги мешканцям Андрушівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Андрушівської міської ради на другій сесії восьмого скликання від 23.12.2020 року № 9, розглянувши подання голови Андрушівської районної ради ветеранів від 26.04.2021 № 7 Про надання матеріальної допомоги інвалідам, учасникам бойових дій у Другій світовій війні 1939—1945 років жителям громади, виконком Андрушівської міської ради
ВИРІШУЄ:
- Надати одноразову допомогу громадянам Андрушівської міської територіальної громади за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на соціальний захист населення згідно додатку (додається).
- Головному бухгалтеру Андрушівської міської ради Савчук Н.А. перерахувати кошти в сумі 3 000,00 грн (три тисячі гривень 00 коп.) громадянам згідно додатку до цього рішення.
- Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Андрушівської міської ради Осадчого О.В.
Міський голова Галина БІЛЕЦЬКА
Повний текст додатків доступний в оригінальному файлі рішення, доступному по посиланню вище.