Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

12 Квітень 2025

З Днем космонавтики України

Шановна громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня космонавтики України — свята наукової відваги, людської допитливості та невтомного прагнення до нових висот!

12 квітня ми вшановуємо всіх, хто присвятив себе вивченню космосу: інженерів, науковців, дослідників, астрономів та космонавтів. Особливо горді ми з того, що Андрушівщина зробила свій внесок у розвиток астрономії — саме тут, в Андрушівській громаді, діє унікальна приватна обсерваторія, з якої відкрито сотні малих планет!

У цей особливий день ми висловлюємо щирі слова вдячності та вітання Юрію Миколайовичу Іващенку — засновнику астрономічної обсерваторії, ентузіасту, науковцю та людині, яка надихає своїм прикладом. Шановний Юрію Миколайовичу, прийміть найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження та Дня космонавтики! Нехай здоров’я, натхнення та ясне небо супроводжують Вас на життєвому шляху, а нові відкриття і далі прославляють нашу Андрушівщину в науковому світі!

День космонавтики — це день натхнення для молодого покоління: мріяти, відкривати нове, бути сміливими у своїх прагненнях.

Сьогодні, як ніколи, ми цінуємо мужність і силу українських захисників і захисниць, які героїчно боронять нашу державу від рашистських загарбників. Їхня незламність — це наш щит, наша гордість і наша віра в Перемогу.

Нехай українське небо буде мирним, а серця — сповнені впевненості в майбутнє!

Слава Україні! Слава Героям!

З повагою, Андрушівська міська рада