Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.
Рішення №53 від 28.09.2023 р. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Збройних Сил України та недопущення вилучення коштів місцевих громад
28Вересень2023
Рішення №53 від 28.09.2023 р. Про звернення депутатів Андрушівської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Збройних Сил України та недопущення вилучення коштів місцевих громад
Оригінальний файл з результатами поіменного голосування: Завантажити текст