20 червня – Всесвітній день біженців
Ніхто не кладе своїх дітей у човен, якщо вода не безпечніша за землю.
Людина в біді!..
Вона покидає домівку в пошуках безпечного місця для родини, дітей, батьків.. «Щоб моїх дітей не загубили і знали, чиї це діти, або щось трапиться з усіма, щоб нас могли ідентифікувати, я написала дітям їхні ім’я, прізвища, по батькові, номер телефону рідних»…
Чому так стається?..
Пожежі, в яких горять люди, розпалюються слабкими, недолугими нелюдями, які вважають себе «сильними світу цього». Вони вибудовують своє бачення історії, справедливості і влади над людьми. Їх мораль грунтується на приниженні гідності людини, звеличенні однієї нації над іншою.
В історії добре відомі приклади анти людських ідеологій: німецький нацизм, італійський фашизм, комунізм, який переслідував за «інакомисліе» та боротьбу з класовим ворогом – «куркулями».
XXI століття! Рашизм – ідеологія «руського міра», який розпочав руйнування української державності та заявляє неприховані плани щодо руйнування держав, які свого часу були завойовані Московією, а після розпаду Совєтського Союзу відновили незалежне існування.
Рашизм зробив біженцями мільйони українців, які не шукають щастя й долі на чужині, вони втомилися спати з відкритими очима, рятуючись від насильства і смерті.
За відомостями Управління верховного комісара ООН у справах біженців, з початку повномасштабного військового вторгнення рф в Україну, до країн Європи виїхало понад 8,1 мільйона українських біженців. Це не сталі цифри. Мільйони українців повертаються в країну, бо найбільше бажання кожного біженця – мирний рідний дім, в якому будуть здійснюватися мрії всієї родини.
У багатьох людей є упереджене ставлення до біженців, ВПО, але потрібно зрозуміти, що ці люди пережили справжні страждання: їх змусили тікати з рідної домівки, щоб продовжити жити… Єдиний їх злочин – це втеча від небезпеки…
Московський народ має понести тягар злочинного тавра аналогічно тому, як свого часу його понесли німецька нація за нацизм та італійська за фашизм. І це має зафіксувати історія для майбутніх поколінь.