05
Червень
2023
Дякуємо за співпрацю
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/06/1685961167298-1-1024x857.jpg)
Відбулася робоча зустріч служби у справах дітей Андрушівської міської ради з представниками Громадської благодійної організації «Місія в Україну» з метою налагодження співпраці щодо надання допомоги вагітним жінкам, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітям з обмеженими функціональними можливостями, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.