15
Листопад
2022
Робоча зустріч з представником Пенсійного фонду
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-15_10-41-02-1024x768.jpg)
Сьогодні, 15 листопада 2022 року, відбулася зустріч працівників Андрушівської міської ради з головним спеціалістом відділу обслуговування громадян №1 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іриною Романюк.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-15_10-41-05-1024x768.jpg)
Представницею Фонду надана інформація про дистанційні форми звернення громадян. Обговорено багато важливих питань щодо прийому документів , особливу увагу приділили новій можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України, а саме Електронній трудовій книжці.
Ірина Романюк дала кваліфіковані роз’яснення та відповіла на запитання присутніх.