02
Березень
2022
ШАНОВНІ БАТЬКИ
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/03/index.png)
Андрушівська міська рада звертається до вас з проханням посилити увагу за дітьми у вечірній час. Забороняється користуватися ліхтариками, піротехнікою, різними маячками.Серед дітей шкільного віку були помічені ті, які у вечірній час перебували на вулиці без нагляду дорослих,наражаючи себе на небезпеку та спричиняючи додаткову напругу для територіальної оборони.
Міський головаГалина БІЛЕЦЬКА