14
Січень
2022
Вітаємо переможців!
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/01/0D8D9A79-2204-4B84-87E9-85FD227BFDE9-1024x683.jpeg)
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-14_15-29-38-1024x768.jpg)
5 січня 2022 року відбулася обласна олімпіада з астрономії. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 33 учні 10 та 11 класів з різних територіальних громад області. Вітаємо переможців – учнів Андрушівського ліцею № 2 Сополєва Дмитра Олександровича (диплом ІІ ступеня), Козійчука Володимира Володимировича (диплом ІІ ступеня) та учителя, що їх підготував – Короля Івана Андрійовича. Бажаємо їм подальших перемог у конкурсах та олімпіадах.