10
Січень
2022
Візит в родину, яка потрапила в складні життєві обставини
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2022/01/зображення_viber_2022-01-10_10-32-42-613-1024x769.jpg)
Директором та фахівцями Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради», спільно зі старостою села Наталією Манзебур, здійснено візит в родину, яка перебуває на обліку сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Під час обстеження з родиною було проведено профілактичні бесіди та надано гуманітарну допомогу.