Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

Останні новини

Книга – знаряддя освіти

20.05.2024

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 22 березня 2024 року № 381 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних)  для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2024 році з окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) (7 та 11 класи)»  закладами загальної середньої освіти Андрушівської міської ради здійснено вибір навчальних посібників для здобувачів освіти 11 класу на 2024-2025 навчальний рік.

Згідно графіку забір крові у Андрушівській громаді відбудеться 6 червня 2024 року

20.05.2024

Донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань, визначених МОЗ України.
Взяття крові та (або) її компонентів у донора дозволяється лише за умови, що здоров’ю донора не буде заподіяно шкоди.
Перед тим, як ви вирішите піти на донацію, радимо перевірити чи нема у вас тимчасових чи абсолютних протипоказань. У розділі Кровопедія від ДонорUA ви знайдете найповнішу інформацію про те, як готуватись до кроводач, які є протипоказання — тимчасові та абсолютні, як користуватись системою ДонорUA та іншу корисну інформацію.

Підготовка до здавання крові
За три дні до здавання крові відмовтеся від прийому анальгетиків і аспірину, а також ліків, що їх містять (ці речовини погіршують зсідання крові).
Не вживайте алкоголь за 48 годин до здавання крові. Виключіть із раціону жирну, смажену, копчену, молочну їжу, соління.
Обов’язково виспіться і з’їжте легкий сніданок (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді).

Не куріть за годину до здавання крові.
Не приходьте здавати кров, якщо відчуваєте нездужання (озноб, запаморочення, головний біль, слабкість).
Під час огляду лікарем перед донацією відверто відповідайте на запитання і не приховуйте інформацію про вживання ліків, алкоголю, наркотичних речовин і перенесені захворювання.

Після здавання крові:
• відпочиньте 10–15 хвилин;
• якщо відчули запаморочення або слабкість, повідомте персонал;
• не намагайтеся одразу йти чи керувати машиною, якщо у вас паморочиться голова;
• 2–3 години не піднімайте нічого важкого рукою, з якою брали кров;
• 3–4 години не знімайте пов’язку і намагайтеся її не мочити, це вбереже вас від появи синця;
• протягом наступних 12 годин уникайте інтенсивних фізичних навантажень;
• протягом двох діб повноцінно та регулярно харчуйтеся;
• протягом двох діб уживайте збільшену кількість рідини (не менше 2 літрів на день) — соки, воду, неміцний чай (алкоголь не рекомендується);
• приходьте ще раз здати кров після рекомендованої перерви.

Інтервали між донаціями
Чоловіки можуть здавати кров не більше 5 разів на рік, жінки — не більше 4 разів на рік. Після п’яти регулярних донацій рекомендовано зробити перерву не менше 3 місяців.

Шановні працівники банківських установ, щиро вітаємо Вас із професійним святом!

20.05.2024

Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Банківський сектор динамічно працює виключно в інтересах економіки держави й є невід’ємною її частиною.

У цей святковий день висловлюємо впевненість у тому, що ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприятимуть підвищенню добробуту українського народу.

Після 24 лютого 2022 р. слова «тримати фінансову оборону» перетворились із загальної метафори  на особливий приклад героїчної і високо патріотичної місії, просякнутий досвідом воєнних реалій: постійним стресом, безліччю непередбачуваних ситуацій, невизначеністю.  І ми вдячні всім вам за перемогу відповідальності над страхом, за віру в Україну та віддану роботу задля її перемоги! Завдяки вам наша фінансова система всі ці роки війни працює стабільно та безперервно.

Ефективна робота банків сьогодні – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів. Усі вони заслуговують щирих слів подяки й найкращих побажань.

Відзначення Дня банківських працівників є підтвердженням вагомості вашого вкладу в економіку всього суспільства.

Нехай ваш професіоналізм, надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість усьому новому будуть фундаментом вашого процвітання й успіху.

Вітаючи всіх працівників банківської системи з професійним святом, бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння, злагоди та якнайшвидшої Перемоги!

Міський голова                                     Галина БІЛЕЦЬКА

Вшанування пам’яті жертв політичних репресій

19.05.2024

Шановна громадо!

Сьогодні, 19 травня 2024 р., ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Мільйони працьовитих, талановитих громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні.

Внаслідок масових репресій у 1927-1938 роки людські втрати в країні, за різними даними, становили щонайменше 4,4 мільйони осіб. А прямі й опосередковані демографічні втрати України від сталінського терору та війн у той період можуть сягати 45 млн. осіб.

Це був страшний геноцид української нації. Але попри величезні втрати наш народ вистояв і спромігся вирватися з лап репресивної машини.

Нині ж спільно стоїмо на сторожі нашої незалежності. Молимося за українців, які пожертвували своїм життям у боротьбі з людожерським комунізмом. Вклоняємося мужнім Героям, які протистоять кривавому рашизму сьогодні.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою міський голова Галина Білецька

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18.05.2024

18 травня 2024 року в Україні відзначатиметься День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Цьогоріч виповнюється 80 років із часу депортації кримських татар.

Злочин радянського режиму, розпочатий 18 травня 1944 року, став однією з величезних трагедій, яку тоталітарна машина довгі роки замовчувала та приховувала.

80 років тому радянська влада скоїла свідомий злочин, аби знищити національну ідентичність і корінний народ України.

У 2014 році, після незаконної анексії Криму, російська федерація вдалася до старих методів, розпочала системні репресії, «вибіркове правосуддя» та усвідомлене переслідування кримськотатарського народу. І, знову-таки, мета не змінилася – знищити корінний народ України.

Це історична риса росіян й історичне прагнення винищення за національною ознакою.

Лише перемога над абсолютним злом здатна поставити крапку в історії злочинів.

Біль кримськотатарського народу – наш спільний біль. Ми ніколи не забудемо і не пробачимо злочини радянського тоталітарного режиму. 

Пам’ятаємо жертв трагедії та віддаємо шану всім, хто постраждав від дій тоталітарної влади.

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

Зустріч з іноземними партнерами

16.05.2024

Сьогодні нашу громаду відвідали поважні гості з Норвегії, а саме власник агрофірми ТОВ «УКР-АГРО РТ» Roar PAULSRUD, мер міста Раде Rene RAFSHOL та головний архітектор Mari ASNERVIK.

В ході зустрічі міський голова Галина БІЛЕЦЬКА презентувала нашу громаду, озвучила проблемні питання, які виникають в умовах сьогодення. Особливу увагу звернули на будівництво модульного містечка для тимчасового проживання. За результатами зустрічі прийнято рішення про посилення співпраці та заключення угоди про співробітництво.

Галина Іванівна також привітала колег з Днем Конституції Норвегії та Днем Незалежності, які відзначаються 17 травня.

Доступність публічних послуг

16.05.2024

Національна соціальна сервісна служба України проводить опитування серед суб’єктів звернення (1) та для посадових осіб суб’єкта надання (2).

Відповідні анкети можна заповнити за наступними посиланнями:

  1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення.
  2. Анкета оцінювання доступності публічних послуг.

День вишиванки

16.05.2024

«Вишивка і не повинна бути в моді.

Вона завжди повинна бути в серці.

Тоді і буде вишиванка

оберегом і могутнім захистом!» 

Щороку у третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. Цього року свято припало на 16 травня.

Вишиванка, яка завжди була способом популяризації української культури і традицій, після російського вторгнення стала символом нашої незламності та свободи. Тому сьогодні чимало жителів нашої громади дістали з шафи вишиту сорочку і прийшли в ній на роботу чи до школи.

До всесвітнього дня вишиванки традиційний український одяг вдягли не тільки андрушівчани. У вишиванці – пам’ятники Тарасу Шевченку, Кобзарю та Ніколі Терещенку.

З нагоди Дня вишиванки в Андрушівській громаді відбувся яскравий захід під назвою “Вишиванка – культурна броня незламних українців”.

До глядачів звернулася міський голова Галина Білецька. Вона привітала всіх з Днем вишиванки, наголосивши, що національний одяг – це не просто культурна традиція, а наш історичний код, і подякувала Збройним силам, завдяки яким маємо можливість відзначити цей особливий день.

– Сьогодні наш народ захищає не лише фізичні кордони України, а й духовно-культурні. Вишиванка є духовною бронею українців. Вишита сорочка була, є та буде символом нашої ідентичності, віри, надії, любові, боротьби, а головне – Перемоги, – зазначила Г. Білецька.

В цей день кожен учасник заходу запалив в серці свічу пам’яті згадавши всіх, хто загинув від рук російського агресора в хвилині мовчання.

По завершенні заходу присутні долучитися до створення патріотичної вишиванки.

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік

16.05.2024

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету (по кодах Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету) можна завантажити за наступним посиланням:

0110150

0110180

0111010

0111021

0111080

0111210

0111271

0111272

0112010

0113133

0114030

0114060

0115031

0117330

0117340

0117650

Завантажити Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2024 рік одним архівом

День вишиванки – день незламності українського духу!

16.05.2024

Я вишию красиву вишиванку-

В якій життя минулих поколінь…

Де спів птахів… тумани на світанку…

…І там любов веде у далечінь…

Я вишию красиву вишиванку

На білосніжному, лляному полотні,

І одягну її одного ранку –

На Перемогу нашу у війні…

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2024 році це – 16 травня.

День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. 

Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури нашого народу. Українська вишита сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів, – бути оберегом, а вишиванка – це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код.

Особливого значення День вишиванки має зараз – під час російсько-української війни, коли держава-агресор хоче знищити українців, а наші Герої-захисники змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї ціною власного життя.

Тож нехай українська вишиванка зігріває душі українців, захищає і надає сил та наснаги нашим воїнам у захисті Батьківщини, стане символом незламності українського духу та заявою на весь світ про те, що ми – вільний народ.

Пам’ятаймо та примножуймо добрі традиції, передаваймо їх нашим нащадкам. Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності, вдягаючи вишиванку не тільки на свята, але й у будні.

З повагою

міський голова                                             Галина БІЛЕЦЬКА

Засідання виконавчого комітету

15.05.2024

15 травня 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Андрушівської міської ради під головуванням міського голови Галини БІЛЕЦЬКОЇ.

В роботі засідання взяли участь 24 члени виконкому, які розглянули 16 питань, що стосувалися забезпечення життєдіяльності громади.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Андрушівської міської ради.

БРАМА – це  синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі

14.05.2024

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет. Наразі в розробці знаходяться два веб сайти та додаток:

Веб сайт «Кібер Брама» – спеціальний веб-сайт, спрямований на підвищення рівня онлайн-безпеки серед українських користувачів з різних соціальних груп та вікових груп. Веб-сайт допоможе користувачам ідентифікувати ознаки загрозливого контенту або ситуацій в Інтернеті, а також надасть рекомендації щодо того, як реагувати на них, щоб уникнути небажаних наслідків.

Веб сайт «Чатові онлайн». Сайт, який буде об’єднувати декілька напрямків діяльності для більшого зацікавлення та залученості користувачів.

Мобільний додаток «Брама» – що функціонуватиме як телеграм бот, тобто прийматиме та видаватиме лінки на блокування, але буде більш зручним в користуванні.

З Днем Матері!

12.05.2024

Міжнародний день матері традиційно припадає на другу неділю травня. Цього року це — 12 травня.

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! Всім матерям вільної і незалежної України бажаю мирного неба, щоб вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні!

Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і незгасаючу любов! Будьте щасливими і здоровими, на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

З Днем Матері!

З повагою

міський голова Галина БІЛЕЦЬКА