Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Останні новини

З днем вишиванки !

19.05.2022

Вишиванка рідна, ну хіба не диво?
В ній ходити модно, стильно і красиво.
В ній душі наснага, материнська ласка,
Це митецький витвір! Це краса і казка!


Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.

Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх, захищала від усього злого та служила оберегом для господині чи господаря.

Вишиванка – наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг!

Нехай День вишиванки зітре кордони і об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаю зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою, різнокольорових вражень, мудрості, згуртованості і сили в боротьбі за вільну європейську державу.!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

Вступна кампанія 2020

16.05.2022

Новації та зміни у  процедурах проведення Вступної кампанії -2022 – не привід для хвилювання!

З 19 травня по 28 червня

🏢Бердичівський педагогічний фаховий коледж розпочинає серію 👍безкоштовних онлайн-консультацій для 🙋допомоги та підтримки своїх❤️ абітурієнтів.

Основна мета:

😀подолати  страх і хвилювання,

🤔роз’яснити, що не зрозуміло,

💡навчити успішно писати мотиваційний лист,

📘підготувати до  співбесіди з української мови,

😇допомогти бути впевненішим в собі і своїх силах.

Щоб стати слухачем і учасником консультацій, попередньо зареєструйся за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuHG3d6gd53Fl6AgALC5y_YohFmh5Y4x5fSCM_L50e2NqCOA/viewform

Можна обирати лише ті теми, які тебе цікавлять!!!

Консультації відбуватимуться щовівторка та щочетверга о 15:00год.

Платформа зустрічі – ZOOM.

Пропонуємо допомогу, запрошуємо, чекаємо!!!

Допомога особам з інвалідністю

13.05.2022

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю відповідно до доручення від 21 березня 2022 року № 12 по збору потреби щодо надання адресної гуманітарної допомоги особам з інвалідністю, регіональним переселенцям та біженцям – особам з інвалідністю, які тимчасово переселилися, повідомляє про створення платформи єДопомога Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції з метою забезпечення нагальних потреб громадян, які постраждали від російської агресії.

Завдання проекту – об’єднати можливості країни, міжнародних неурядових організацій та волонтерів в адресній гуманітарній допомозі.

На вказаній платформі можна залишити заявку на отримання гуманітарної допомоги: продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, побутовими речами, одягом та скористатися різними видами соціальних послуг.

Зареєструватись на платформі єДопомога https://edopomoga.gov.ua можна за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua/#about в рубриці «Отримати допомогу». Особа з інвалідністю заповнює заявку на отримання допомоги та обирає необхідні види допомоги у сформованому особистому кабінеті. Після сформованої та відправленої заявки очікує гуманітарну допомогу від обраного особою з інвалідністю благодійника.

Програма грошової допомоги від ЮНІСЕФ Спільно

12.05.2022

Шановні громадяни ЮНІСЕФ і партнери запустили програму, щоб додатково підтримати
українців, постраждалих через війну.

Протягом першої фази Програми ЮНІСЕФ допомагає родинам в Україні, які
належать до однієї з двох груп:

  • мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох
    років;
  • мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Щоб отримати допомогу, необхідно заповнити анкету на сайтіregister.unicef.org та надіслати її, дотримуючись інструкцій.

Вразі не можливості заповнення анкети на сайті можете звертатися до Андрушівської
міської ради. Рішення про створення заявки є добровільним, а надана інформація залишається
конфіденційною. Ваша заявка буде розглянута фахівцями ЮНІСЕФ та його партнерами щодо її
відповідності критеріям Програми. На основі цих даних буде ухвалене рішення щодо
надання допомоги. Вам повідомлять рішення СМС.

Якщо ви відповідаєте критеріям Програми, вам буде нараховано тримісячну допомогу в розмірі 2 220 грн на кожного, але не більше як на п’ятьох членів домогосподарства. Наприклад, якщо у вашому домогосподарстві четверо, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн. Або якщо вас п’ятеро чи більше, то, виходячи з розрахунку 2 220 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн. Цю суму ви отримаєте єдиним банківським переказом. Переказ грошової допомоги здійснюватиметься на вказаний вами банківський рахунок протягом 4 тижнів з моменту подання заявки. Сім’ї, які не мають банківського рахунку чи доступу до нього, отримають оплату в альтернативний спосіб.

Надаючи важливу персональну інформацію, наприклад, дані документів або номер банківського рахунку, переконайтеся в точності даних. Помилка у відомостях може спричинити затримку виплати.

У подальшому з вами можуть сконтактувати для зворотного зв’язку щодо ефективності
допомоги.

Гаряча лінія Спільно 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00)

Звернення до жителів громади

12.05.2022

Шановні жителі громади.

Просимо віднестися до даного прохання з розумінням. У нас склалася складна ситуація з розподілом природного газу споживачам через великі суми заборгованості за газ і його доставку.

Тільки абоненти нашої громади заборгували за газ близько 3 міліонів гривень . І це тільки те що вони повинні були сплатити. А вже потрібно вносити платежі і в травні.

Через це газопостачальній компанії зменшують об’єми поставки газу.

В деяких населених пунктах тиски вже мінімальні.

Тому просимо всіх боржників бути відповідальними і розрахуватися за газ та його доставку. Ми розуміємо, що в країні  війна, що багато хто втратив роботу або працює на не повну ставку. Але разом з тим ми продовжуємо отримувати послуги газопостачання вчасно і в повному обсязі. Тому щоб це продовжувалось і надалі ми повинні підтримувати газопостачальників та вчасно і в повному обсязі сплачувати за надані послуги.

Що дуже цікаво, що найбільші суми у людей в яких є заробітки та певний рівень достатку.

Якщо не зможуть зібрати кошти за надані послуги то некомфортно буде і тим які розраховуються вчасно.

Надіємось на порозуміння.

Андрушівська міська рада

УВАГА ! Благодійна акція

11.05.2022

КУ ” Центр надання соціальних послуг Андрушівської міської ради” проводить благодійну акцію ” Добро дітям”Подаруємо радість та частинку дитинства діткам, які вимушено покинули свої домівки.Ми збираємо для дітей: розмальовки, пазли, олівці, фломастери ручки, альбоми зошити, картон, пластилін, фарби.Приносити можна за адресою: м. Андрушівка Зазулінського 5 каб 8. ( приміщення совбезу)Творити добро легко, якщо робити це разом! Разом ми сила!
Будемо вдячні, якщо Ви поширите дану інформацію.

О г о л о ш е н н я!

09.05.2022

Шановні мешканці соціального житла (гуртожитків)!

КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ повідомляє про те,  що рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області  від 05 травня 2022 року №84 було затверджено Порядок нарахування за використану електроенергію мешканцями

КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ при отриманні акту приймання-передачі від ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» про постачання електричної енергії (на соціальні гуртожитки №1 та №2 по вул. Садова,9) вартість використаної електроенергії за попередній місяць розподілити на кількість мешканців, яким надано право на заселення жилої площі у соціальному житлу в поточному місяці.

Порядок нарахування  за використану електроенергію  вступає в дію з 01.06.2022 р.

Адміністрація

 КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ

Пам’яті Героя

09.05.2022

І знову втрати у нас в громаді…
Страшна звістка чорним крилом влетіла в домівку родини Ройко з Гальчина …
На території Харківської області, захищаючи Україну, загинув військовослужбовець 132 окремого розвідувального батальйону ДШВ Ройко Володимир Валентинович!

Мати втратила сина, дружина чоловіка, без батька залишилися донька та син.

Йому було лише 37…

Попереду все життя.

На жаль, російський агресор забрав і життя, і мрії, і майбутнє…

Виконавчий комітет Андрушівської міської ради, депутатський корпус глибоко сумують і співчувають рідним, близьким і знайомим Володимира.
Пам’ять про Володимира буде завжди в наших серцях.
Вічна слава Героям!

УВАГА ! НАВЧАЛЬНІ СТРІЛЬБИ !

09.05.2022

Шановні мешканці громади!

Андрушівська міська рада інформує, що 9 травня 2022 року в другій половині дня в урочищі Стаськова гребля проходитимуть навчання підрозділів ЗСУ та територіальної оборони із застосуванням стрілецької зброї. Просимо вас віднестися з розумінням, не створювати паніки, не заважати військовим та не наближатися до місця проведення навчань.

Дякуємо за підтримку та розуміння.

День пам’яті та примирення

08.05.2022

77 років промайнуло від закінчення Другої світової війни. Напевно, і воїни-переможці, і всі повоєнні і сучасні покоління були переконані, що то була остання світова війна.

«Ніколи знову!»

Ми також так вважали…

Аж до березня 2014 року… Ніяк не вірилось, що зі зброєю до нас прийшли ті, хто клялися «мы же братья», ті, хто гарантував нам мир, спокій та територіальну цілісність згідно Будапештського меморандуму. І все рівно ми не вірили у велику війну.

«Ніколи знову?»

А війна вже стояла в нас на порозі…

24 лютого 2022 року рашист прийшов в наш дім.

Від фотохроніки з Ірпеня, Бучі, Бородянки, Маріуполя і інших маленьких і великих бородянок та ірпенів здригається і плаче все адекватне людство.

«Ніколи знову!» чи «Ніколи знову?»

Сьогодні, 8 травня в День пам’яті та примирення, депутати та працівники Андрушівської міської ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Також, були покладені квіти до пам’ятників захисникам України.

Шановні ветерани та жителі територіальної громади

08.05.2022

83 роки тому через змову нацистського і радянського режимів розпочалася Друга світова війна. Жорстока і кривава війна забрала життя понад 50 мільонів людей. Країни антигітлерівської коаліції віддали всі сили і можливості, щоб вибороти мир. Значний внесок в перемогу над нацизмом зробили і українці , проявляючи неймовірні відвагу , рішучість, стійкість.

Ми в неоплатному боргу перед синами і доньками, які у жорстоких битвах виборювали свободу, захищали рідну українську землю від ворогів. Низько вклоняємося всім, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, врятував світ від нацистського поневолення. Це спільна перемога десятків країн і народів. І ми категорично проти намагань рф привласнити перемогу над нацизмом виключно собі.

 8 травня разом з Європою і світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і вшановуємо мужність та відданість всіх хто здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні мир в Європі знову під загрозою. Проти України здійснюється військова агресія. І ми знову змушені відстоювати нашу незалежність і європейські цінності. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.

Щиро дякую та вклоняюся до землі кожному хто боронив нашу землю в ті не легкі часи від нацистів, хто боронить сьогодні від рашистів. Міцного здоров’я, сили, витримки, благополуччя та мирного неба.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Все буде Україна !

Слава Україні! Героям Слава !             

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

УВАГА жителям села Бровки!!!

06.05.2022

Андрушівська дільниця Попільнянського відділення АТ “Житомиргаз” повідомляє, що 10 – 12.05.2022 року будуть проводитись роботи по модернізації ШРП по вул. 1 Травня с. Бровки з припиненням газопостачання.