Тестовий режим!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Останні новини

Звернення міського голови з нагоди пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій

27.11.2021

Шановні земляки!

Щороку в останню суботу листопада у пам’ять та серце кожного з нас приходить страшний гість – це спогад про нелюдські злочини, які позбавили життя мільйони українців. У цей день душу нашої неньки України обпікає нестерпний біль, а на її очах тремтять сльози.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю людей, яких змушували вмирати від голоду на родючих землях України протягом 1932-1933 років. Пекло, створене в Україні, не можна ні з чим порівняти. Зрозумівши й усвідомивши чорні сторінки історії, ми маємо зробити все можливе, щоб за жодних обставин, не допустити подібної трагедії.

Наше завдання – зберегти пам’ять про все, що відбулося на українській землі. І героїчне, і трагічне.

Хочу побажати, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.

Світла пам’ять безвинно загиблим!

Міський голова                                                   Галина БІЛЕЦЬКА

Вічна пам’ять жертвам Голодомору

26.11.2021

 Керівництво та виконавчий комітет міської ради взяли участь у жалобному заході до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів.
         26 листопада 2021 року, напередодні Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів, відбулося покладання квітів до Пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932-33 років, що розташований на  кладовищі м.Андрушівка.

         Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять  загиблих від голоду земляків, поклали квіти та запалили лампадки.          Крім того у суботу, 27 листопада о 16:00, по всій Україні відбудеться акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі з настанням темряви можуть запалити й поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи й пам’яті про мільйони закатованих голодом краян.
         Нагадаємо, Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших подій за всю історію України. Пам’ять його жертв  вшановують щороку у четверту суботу листопада. За весь час Голодомору загинуло близько чотирьох мільйонів людей.

Відбулася п’ятнадцята сесія міської ради восьмого скликання

26.11.2021

26 листопада відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання, участь в якому взяли 17 депутатів.

На початку засідання депутати  хвилиною мовчання вшанували пам’ять про депутата міської ради Лапченка Володимира Сергійовича, серце якого перестало битися на 75 році життя.

Депутатами розглянуто питання щодо звіту  міського голови Галини Білецької про роботу виконавчих органів Андрушівської міської ради за період з листопада 2020 року по листопад 2021 року, внесли  зміни до статутів комунальних установ, питання комунальної власності та земельних відносин, тощо.

По завершенню сесії міський голова Галина Білецька подякувала депутатам, працівникам комунальних установ та організацій міської ради, керівникам сільськогосподарських підприємств  за проведену роботу, висловила надію на подальшу співпрацю з метою розвитку нашої громади.

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

26.11.2021

Станом на 26 листопада активних хворих на коронавірус – 252. Зареєстрували 18 (9 жителів Волицької територіальної громади, 2 – Червоненської територіальної громади) нових випадків. Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла 82-річна  жителька громади.        

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 35 ліжко зайнято хворими на COVID-19 та 2 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 26 листопада від коронавірусу вакциновано 243 особи: 72 – першою дозою вакцини, 171 другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Про відшкодування збитків заподіяних бюджету говорили на засіданні комісії при виконавчому комітеті Андрушівської міської ради

25.11.2021

Комісія з визначення розміру збитків заподіяних власниками землі та землекористувачами продовжує свою роботу.

25 листопада 2021року відбулося чергове засідання комісії, на яке було запрошено жителів сіл Городківка, Мала П’ятигірка,  Камені, Бровки II, Нехворощ та міста Андрушівка, а саме громадян Хрещенюк І.В., Ткачук О.Л., Семчук М.П., Остапенко В.О., Ходаківського Г.О., Ярмак В.В., Мельника Є.Л., Захаркевича В.О., які мають неоформлені об’єкти нерухомості, що перейшли громадянам згідно майнових паїв члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) та використовують земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна на території вищезазначених населених пунктів без оформлення договорів оренди.

Ходаківський Г.О., Ярмак В.В., Захаркевич В.О. з різних причин не з’явились на засідання та вирішено їх повторно запросити на наступне засідання.

Присутні суб’єкти господарювання надавали інформації про стан підготовки документів для оформлення об’єктів нерухомості та договорів оренди земельних ділянок, причини та умови, які привели до незаконного користування земельними ділянками без сплати орендної плати.

Громадянам було надано термін для оформлення документів на об’єкти нерухомості для подальшого подання відповідних заяв на чергову сесію міської ради з метою оформлення договорів оренди землі.

Потрібно зазначити, що досить задовільний стан справ із оформленням договорів оренди на території села Городківка. Андрушівська міська рада закликає громадян та суб’єктів господарювання оформити правовстановлюючі документи на землю, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які належать громадянам та суб’єктам господарювання на праві приватної власності, та вчасно сплачувати відповідні платежі.

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

25.11.2021

Станом на 25 листопада активних хворих на коронавірус – 235. Зареєстрували 13 (6 жителів Волицької територіальної громади) нових випадки. Одужало 21. Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померли 74-річний, 76-річний, 80-річний чоловіки та 61-річна жінка – жителі громади.        

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 40 ліжко зайнято хворими на COVID-19 та 2 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 25 листопада від коронавірусу вакциновано 90 осіб: 27 осіб першою дозою вакцини, 63 – другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.

Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Співчуття з приводу передчасної смерті депутата Андрушівської міської ради

25.11.2021

Андрушівська міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття сім’ї, родині, близьким та колегам з приводу непоправної втрати – передчасної смерті депутата міської ради Лапченка Володимира Сергійовича.

У цей важкий час розділяємо біль рідних та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.

Ми, як колеги, безмежно вдячні за багаторічну активну роботу, за добре і чуйне серце, людяність та безкорисливість.

Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять…!

Оперативна інформація щодо захворюваності населення на коронавірусну інфекцію COVID-19

24.11.2021

Станом на 24 листопада активних хворих на коронавірус – 247. Зареєстрували 11 (2 жителів Волицької територіальної громади) нових випадки. Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла 80-річна жителька громади.        

У КНП «Андрушівська міська лікарня» Андрушівської міської ради, яка внесена до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок виділених для хворих на COVID-19 – 70, забезпечено ліжок киснем – 100%. 41 ліжко зайнято хворими на COVID-19 та 9 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

В пунктах постійної вакцинації та мобільними бригадами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської міської ради протягом 24 листопада від коронавірусу вакциновано 248 осіб: 50 осіб першою дозою вакцини, 198 – другою.

Щеплення здійснюють дводозовими вакцинами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Засідання постійної комісії

24.11.2021

24 листопада 2021 року  відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та земельних відносин Андрушівської міської ради.

 На засіданні були присутні представники даної комісії: Петро Рудюк, Андрій Завацький, Світлана Янчук, Валентина Дущенко та представники комісії з  питань освіти, охорони здоров’я, фізичного виховання, культури та соціальної політики Степан Паламар, Микола Цап, комісії з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, депутатської етики та місцевого самоврядування Владислав Бачинський.

Комісією заслухано звіт міського голови про роботу виконавчих органів Андрушівської міської ради за період з листопада 2020 року по листопад 2021 року, розглянуто питання внесення змін до статутів комунальних закладів, щодо комунального майна тощо.

За рішенням комісії, всі питання порядку денного запропоновано винести на розгляд п’ятнадцятої сесії Андрушівської міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 26 листопада 2021 року.

ОГОЛОШЕННЯ

24.11.2021

Про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м. Андрушівка.

17 листопада 2021 року Андрушівська міська рада провела конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, загальною площею – 5,1650 га, кадастровий номер 1820310100:01:012:0068, місцерозташування: Житомирська область,  м. Андрушівка, вул. Лисенко,10/1.

На розгляд комісії надійшло 2 конкурсні пропозиції:

 • ФОП Венгловський Р.А.,
 • ФОП  Лапкіна Т.В.

Комісія прийняла рішення: визнати конкурс таким, що відбувся, переможець конкурсу — ФОП Лапкіна Т.В.

ОГОЛОШЕННЯ!

24.11.2021

Шановні споживачі комунальних послуг,

КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ повідомляє про те,  що рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області  від 19 листопада 2021 року №269 було затверджено тариф з виробництва, постачання та транспортування теплової енергії від теплогенераторної м. Андрушівка, вул. Садова, 9 (соціальні гуртожитку)

24,00 грн. (з ПДВ) (через відсутність вузла комерційного обліку теплової енергії)  за  1 квадратний метр опалювальної площі в місяць на протязі року. Тарифи вступають в дію 01.01.2022 р.

Оголошення!

24.11.2021

Шановні споживачі комунальних послуг!

КП АМР АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ повідомляє про те, що рішенням виконавчого комітету Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області  від 19 листопада 2021 року №268 було затверджено тарифи на розміщення твердих побутових відходів на полігоні та вивіз твердих побутових відходів

 1. Для населення (I гр):
  • розміщення ТПВ на сміттєзвалищі – 46,00 грн. (з ПДВ) за один куб. метр;
  • вивіз ТПВ –15,00 грн. (з ПДВ) з людини, але не більше 30,00 грн. (з ПДВ) з розрахунку 139,00 грн. за один куб.м;
 2. Для бюджетних установ (II гр):
  • розміщення ТПВ  на сміттєзвалищі – 47,00 грн.(з ПДВ) за один куб метр;
  • вивіз ТПВ – 142,00 грн. (з ПДВ) за один куб.м.;
 3. Для інших споживачів (III гр)
  • розміщення ТПВ на сміттєзвалищі 63,00 грн. (з ПДВ) за один куб. метр:
  • вивіз ТПВ 190,00 грн. (з ПДВ ) за один куб.м.

Тарифи вступають в дію 01.01.2022 р.