Відбувся черговий етап конкурсного відбору керівників закладів загальної середньої освіти Андрушівської міської територіальної громади
З 16 по 22 червня 2026 року в межах проведення конкурсного відбору на посади керівників закладів загальної середньої освіти Андрушівської міської територіальної громади відбувся черговий етап конкурсу – ознайомлення кандидатів із закладами освіти, їхніми трудовими колективами та представниками батьківського самоврядування.
Участь у цьому етапі взяли кандидати, допущені до конкурсу на посади директорів Андрушівського ліцею № 1, Бровківського ліцею, Гальчинського ліцею, Зарубинецького ліцею Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області:
Мельник Олександр Вадимович, кандидат на посаду директора Андрушівського ліцею №1;
Думинська Тамара Петрівна, кандидат на посаду директора Бровківського ліцею;
Вереїмчук Світлана Михайлівна, кандидат на посаду директора Гальчинського ліцею;
Лапінська Лариса Вікторівна, кандидат на посаду директора Зарубинецького ліцею.
Під час зустрічей претенденти мали можливість ознайомитися з особливостями діяльності закладів освіти, їхніми досягненнями, напрямами розвитку, матеріально-технічною базовою, кадровим потенціалом.
Водночас педагогічні колективи та представники батьківської громадськості отримали можливість ближче познайомитись з кандидатами та їхнім професійним досвідом. Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол № 1 від 09.06.2026) кандидатів на посади директорів представили визначені члени конкурсної комісії. Проведення таких зустрічей є важливою складовою конкурсної процедури, адже сприяє відкритості та прозорості відбору керівників закладів загальної середньої освіти, забезпечує конструктивний діалог між кандидатами та учасниками освітнього процесу, а також створює умови для всебічного ознайомлення з діяльністю закладів освіти громади.
