Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

21 Червень 2024

Засідання Координаційної ради

21 червня відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству Андрушівської міської ради, діяльність якої направлена на забезпечення міжвідомчої співпраці та  узгодженості заходів у цій сфері.

В засіданні взяли участь представник відділу поліцейської діяльності № 1 Бердичівського районного відділу ГУНП в Житомирській області, прокурор Бердичівської окружної прокуратури, завідувач сектору «Андрушівське бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники соціальних служб громади. Членами Координаційної ради було розглянуто чотири питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.