Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

16 Квітень 2024

Відбувся  конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки майна, що належать до комунальної власності Андрушівської міської ради

Андрушівська міська рада інформує, що 16 квітня 2024 року відбувся  конкурс з відбору   суб’єктів оціночної діяльності, для проведення незалежної оцінки майна, що належать до комунальної власності Андрушівської міської ради, а саме:  

  • нежитлове приміщення, Аптека №51,  загальною площею 122,3 кв.м., сарай, площа забудови 45.6 кв.м., за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Яроповичі, вул. Київська, 38а;
  • нежитлова будівля, площею-  157.1 кв.м., погріб, площа основи-15.0 кв.м. за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Міньківці, вул. Шевченка, 1.

Переможцем конкурсу  визнано приватне підприємство «Бюро незалежних оцінок», м. Житомир, вул. Київська, 81.