Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

02 Лютий 2024

Зі Стрітенням Господнім!

Щиро вітаю усіх з великим християнським святом Стрітення Господнього, яке нині ми відзначаємо 2 лютого.

Для кожного християнина це свято символізує зустріч зі Словом Божим. Ми називаємо Стрітення Господнє також святом Божого Світла, яке несе людям правильні цінності, віру і любов.

На жаль, сьогодні це свято затьмарене війною на нашій українській землі. Щодня гинуть наші захисники та захисниці, діти, мирні жителі.  І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, трудитись задля Перемоги, допомагати нашим захисникам.

 Стрітення Господнє є провісником Перемоги, бо символізує рух правильним шляхом у правильному напрямку. Тож нехай і сьогодні це свято нагадує нам про правильні основи, буде для нас духовним орієнтиром. А наша віра допоможе здолати незгоди сьогодення і майбутнього та приведе нас до заможної та сильної України.

Нехай в нашу громаду та Україну прийде мир та зійде Божа Благодать!

Міський голова                        Галина БІЛЕЦЬКА