Вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії на Чернобильській АЕС
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/12/image-2.png)
Одну з найбільших у світі техногенних катастроф – аварію на Чорнобильській атомній електростанції – знає і пам’ятає весь світ. Сьогодні, 14 грудня, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Адже ці наслідки мали величезні масштаби: кілометри ураженої території, десятки тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки. Порятунком для всіх є подвиг ліквідаторів, які з перших хвилин аварії стали на боротьбу з невидимим ворогом, захистивши світ від смертельної небезпеки.
Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій. Низький уклін та глибока вдячність всім учасникам ліквідації. Тим, хто ціною власного здоров’я і життя зупинив стихію некерованої ядерної реакції.
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_09-37-01-055-1024x768.jpg)
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_09-37-05-693-1024x768.jpg)
![](https://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/12/зображення_viber_2023-12-14_09-37-12-780-1024x768.jpg)
Від виконавчого комітету Андрушівської міської ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю всіх ліквідаторів наслідків аварії на Чернобильській АЕС! Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, миру та перемоги, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.
Слава Україні!