Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

16 Листопад 2023

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

16 листопада в приміщенні Андрушівської школи мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства, де привітали аграріїв Андрушівської громади з їх професійним святом та славними трудовими здобутками.
Це свято тих, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарювати на землі – це не робота, не професія. це стан душі і покликання. Лише людина, що закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі, яка потребує повної самовіддачі щодня, в свята і в будні, будь-якої пори року.
Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.
Українці годують не тільки себе, а ще й півсвіту, експортуючи власну продукцію у більшість країн світу і саме від сумлінної праці аграріїв залежить урожай в Україні, а відтак – і продовольча безпека та економічний розвиток.
На території нашої громади функціонує 46 сільськогосподарських підприємства, які здійснюють господарську діяльність та обробляють більше 35 тисяч гектарів ріллі.
З привітанням до присутніх звернулася секретар ради Ольга Прокопенко. Вона подякувала аграріям за самовіддану працю, за надійність ділових стосунків, за безмежну любов до рідної землі, за підтримку збройних сил України. Відмітила, що завдяки працівникам сільського господарства, їх працелюбності та відданості справі була закладена основа для розвитку Андрушівської громади.
З вітальним словом до аграріїв звернулись військові та подякували за співпрацю з сільгоспвиробниками.
До вітань працівників сільського господарства приєднався директор комунального некомерційного підприємства «Андрушівська міська лікарня» Віталій Годлевський.
У цей урочистий день нагородили грамотами Андрушівської міської ради працівників аграрного комплексу.
Справжнім подарунком для всіх присутніх став святковий концерт, подарований творчими колективами міського будинку культури та школи мистецтв.
Вітаємо всіх «працівників землі» з професійним святом, лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба, продовжується розвиватися економіка держави у цей складний час. Нехай ваша віддана праця і надалі служить на благо України.
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ХЛІБОРОБАМ! СЛАВА ЗСУ!