16
Жовтень
2023
Розпочато громадське обговорення
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/10/4d6655cb3fd38a81c795e7587b63faa2-1024x416.jpg)
Відповідно до розпорядження голови Андрушівської міської ради від 13 жовтня 2023 року №186-ОД «Про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння імені Віталія МОРОЗОВА Андрушівській дитячо-юнацькій спортивній школі Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області» розпочато громадське обговорення для розгляду питання про присвоєння Андрушівській дитячо-юнацькій спортивній школі імені Віталія МОРОЗОВА.