Вітаємо нову прийомну сім’ю
В Андрушівській територіальній громаді створено нову прийомну сім’ю, в яку влаштовано на спільне проживання та виховання двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/09/1695038263073-1024x1024.jpg)
Таке рішення погодили на засіданні виконавчого комітету Андрушівської міської ради 15 вересня 2023 року.
![](http://andrushivka.info/wp-content/uploads/2023/09/1695038263061-994x1024.jpg)
Висловлюємо щиру вдячність громадянам, які виявили бажання подарувати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дім та батьківську любов.
Загалом в громаді функціонує 3 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу, де виховується 11 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
Тих, хто має бажання та відчуває, що може подарувати дитині родину, проконсультують та нададуть усі відповіді на запитання спеціалісти Служби у справах дітей Андрушівської міської ради за адресою: пл. Т.Г. Шевченка, каб. 21.