Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

17 Вересень 2023

День усиновлення

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка, але мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.
День усиновлення — свято, яке відзначається 17 вересня відповідно до Указу Президента України від 28 липня 2023 року № 455/2023«Про внесення змін до деяких указів Президента України».

В день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії, ми вітаємо тих донечок і синів Андрушівської міської територіальної громади, які знайшли своїх батьків в усиновленні, їм може бути і півроку, і два, і п’ятнадцять, і навіть за тридцять — але це завжди буде їхнє свято. А також вітаємо усиновлювачів, адже цей день завжди буде святом люблячої та міцної сім’ї.

У цей урочистий день ми не повинні забувати і про тих хлопчиків і дівчаток, які ще чекають такої бажаної для них родини.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

 Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Міський голова Галина Білецька