Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

08 Серпень 2023

Українські хакери заставили росіян фінансувати «Азов»

Медіа простір рф перевантажений численними фейками стосовно чи не усієї діяльності держави-терориста, зокрема і відносно т.зв. «сво». Агітатори докладають великих зусиль аби продовжувати маніпулювати громадянами рф та створювати ширму ідеальної країни, розміщуючи величезну кількість недостовірної інформації на незахищених платформах. Саме цим і скористались

українські хакери, які зламали сайти російських волонтерів, де збиралися пожертви на «сво».

Представники волонтерських фондів в рф заявляють, що сайти, через які збиралися донати, були зламані невідомим хакерським угрупуванням. У формах для переказу фінансової допомоги були замінені реквізити таким чином, що більше ніж півроку перекази росіян йшли на рахунки «Азову». Загалом, за цей час вдалося зібрати понад 57 мільйонів рублів на користь «Азову». Більш того, частина волонтерських організацій рф створена проукраїнськими громадянами, які ідентичним шляхом збирають кошти для «Російського добровольчого корпусу».

Слідчий комітет рф вже відкрив кримінальне провадження за статтею 205 ч.1 кк рф «Пособництво терористичної діяльності» щодо 10 громадян російської федерації та 2 громадян України, які звинувачуються у фінансуванні «Азов» та «РДК».

Доволі приємно спостерігати за подіями, в яких інтелект має перевагу над кількістю. І хто знає, скільки ще таких «проросійських» волонтерських фондів виплачують репарації за злочини своєї «країни».