Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

01 Травень 2023

Конкурс на отримання фінансової підтримки фермерськими господарствами

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської військової адміністрації інформує, що на виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого ПКМУ №1102 від 25 серпня 2004 року (у редакції ПКМУ від 01 березня 2007 року №349), «Український державний фонд підтримки фермерських господарств» (далі Укрдержфонд) оголосив конкурс на отримання фінансової підтримки фермерськими господарствами для провадження виробничої діяльності та диверсифікації виробництва за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Фінансова підтримка надається фермерським господарствам у розмірі, що не перевищує 1 млн. гривень із забезпеченням виконання зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Прийом заявок проводиться Житомирським регіональним відділенням Укрдержфонду за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім.С.П.Корольва,3/14, кім. 102; електронна адреса: zhytomirudfpg@ukr.net.

Термін подання документів триватиме з 17 квітня по 17 травня 2023 року.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які:

  • мають заборгованність перед Укрдержфондом та його регіональним відділенням;
  • визнані банкрутами;
  • щодо яких порушено справу про банкрутство;
  • перебувають в стадії ліквідації;
  • у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів