Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

07 Квітень 2023

Всесвітній день здоров’я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) 1948 році.

«Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники,  а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.

Відзначення Всесвітнього дня здоров’я є можливістю підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому.

У наш час здоров’я – це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Згідно з даними вчених, здоров’я залежить від багатьох чинників: більше ніж на 50% воно обумовлено способом життя людини, близько 40 % – соціальними і природними умовами життя, 10% становить спадковість. Висновок такий – здоровий спосіб життя є однією з найважливіших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.

Головним завданням Центру ПМСД Андрушівської міської ради є забезпечення населення комплексними послугами безперервної  і орієнтованої на пацієнта первинної медичної допомоги, спрямованої но задоволення потреб населення у відновленні та збереженні здоров’я, попередження розвитку захворювань,  зменшення потреби у госпіталізації та покращення  якості життя.

Лікарі та середній медичний персонал Центру завжди раді надати консультацію пацієнтам щодо здорового способу життя, методів профілактики захворювань та первинну медичну допомогу.

Бути здоровим – вимога часу, яка має прямий стосунок до Всесвітнього дня здоров’я. Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі і досягати їх, максимально реалізувати свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.

Бережіть себе!