Тестова версія!
Увага! Веб-сайт працює в тестовому режимі. Деякі файли можуть бути тимчасово недоступні. Дана сторінка є неточною копією текстового документу рішення з можливими змінами форматування. Для перегляду точної копії, звертайтесь до оригіналу файлу, доступного для завантаження.

Андрушівська міська рада

(веб-сайт в розробці)

16 Лютий 2023

Допомога особам з інвалідністю внаслідок війни

Важливим напрямком діяльності держави э питання забезпечення прав і можливостей осіб з інвалідністю внаслідок війни.

В рамках співпраці Мінветеранів, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Товариства Червоного Хреста України та компанією “Редроуз Сі Пі Ес Лімітед”, 16 лютого 2023 року стартує спільний Проєкт з метою підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 року №1393, право на грошову допомогу мають повнолітні громадяни України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи.

Виплата грошової допомоги реалізовуватиметься виключно шляхом подання онлайн заяви особами з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи з використанням технічних засобів Мінветеранів та накладенням електронного цифрового підпису (ЕЦП) особи.

Подати електронну заяву можна на платформі eveteran.gov.ua починаючи з дати старту Проєкту, здійснивши наступні кроки:

  1. Авторизуватися в кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису. 
  2. Заповнити онлайн-форму на отримання підтримки (ввести відомості про свій міжнародний банківський рахунок IBAN та мобільний номер телефону). 
  3. Перевірити правильність своїх даних та підписати заяву електронним підписом перед надсиланням.
  4. Системою заяву буде надіслано для верифікації наявності статусу ветерана війни – особи з інвалідністю внаслідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Червоного Хреста України для прийняття рішення щодо призначення та подальшої виплати грошової допомоги протягом семи робочих днів на вказаний у заяві банківський рахунок. Якщо ні, то заява буде відхилена.

Повідомлення про нарахування або відмову не буде надсилатися заявникам.

Тому, у разі неотримання виплати у зазначений термін, заявники зможуть зателефонувати до Мінветеранів за номером: +380632271456, де обов’язково допоможуть з’ясувати можливу проблему та розкажуть про механізм її вирішення.

Детальнішу інформації щодо Проєкту можна дізнатися на сторінці послуги на платформі eveteran.gov.ua

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Андрушівської міської ради сприяє а реалізації даного Проєкту, зокрема у частині надання консультаційної допомоги зазначеним категоріям осіб з метою отримання грошової допомоги (надання можливості користування комп’ютерною технікою і допомоги адміністраторів ЦНАП в заповненні онлайн заяви) та поширенні інформації про Проєкт. Консультації надаються в ЦНАП міської ради та за телефоном 2 17 74.